000

ТОП-10 КРАЩИХ нудистський пляжів світу

1. Іспанія, острів Форментера
На острові є кілька бухт з пляжами, де найчастіше можна зустріти тусовщиків з Ібіци, звідки вони за годину добираються на поромі. Засмагати без одягу можна на всіх пляжах, кожен з яких вражає білосніжним піском і прозорою бірюзовою водою.

2. Чорногорія, острів Ада на річці Бояна
На штучно створеному острові трикутної форми розташувалося нудистське поселення, відокремлене від решти світу шлагбаумом. Тут можна зустріти і літні європейські пари, і дітей, і молодих закоханих. Тут є навіть школа верхової їзди для тих, хто вважає за краще ходити без одягу.

3. Ісландія, озеро Віті, кальдера Аскья
Якщо ви думаєте, що в Ісландії нудисту ніде розвернутися, поспішаємо запевнити: є де. Кратер Аскья розташований в тіні льодовика Ватнайекюдль, там на березі озера Віті живуть любителі незвичайних відчуттів. Озеро утворилося після виверження вулкана в 1875 році, вода молочно-блакитного кольору по температурі досягає +27 ° C.

4. Канада, Ванкувер
Wreck Beach вважається одним з найпопулярніших пляжів в Канаді. При цьому знаходиться він всього в 15 хвилинах від центру Ванкувера, а, значить, добиратися до нього дуже легко. Пляж простягається майже на 8 км і вважається одним з «Семи чудес Канади».

5. Панама, острів Контадора
Playa Las Suecas називають одним з найкрасивіших і найвідоміших нудистських пляжів в світі. Це єдине місце в Панамі, де можна перебувати повністю оголеним — справжній ексклюзив.

6. Іспанія, Ібіца
Es Cavallet — офіційний нудистський пляж Ібіци який також є одним з найкрасивіших в Іспанії. Мальовничі краєвиди, тропічна флора і все це всього в 25 хвилинах їзди від Сан-Антоніо. Більшу частину відвідувачів становлять тусовщики, які не соромляться абсолютно нічого.

7. Венесуела, острів Маргарита
На острові Маргарита розташувався пляж Playa El Agua — найвідвідуваніший в Венесуелі. Тут можна знайти все необхідне для повноцінного відпочинку без одягу — від ресторанів до готелів.

8. Греція, Крит
Пляж Plakias також входить в топ знаменитих нудистських пляжів світу. У Греції на більшості пляжів можна ходити топлес, але тут відвідувачам надається повна свобода.

9. Австралія, Порт Стефенс
Samurai Beach — жвавий і доброзичливий пляж, де упор робиться на спорт. Тут можна знайти масу розваг, а кожен рік проводиться справжня гола олімпіада (навіть є своя церемонія запалювання факела).

10. Франція, Монталівье
Le Centro Helio був заснований в 1950 році і став родовищем нудистського руху. Місце є справжнім курортом з парками, розвагами та приголомшливими пляжами, часто любителі рівної засмаги відпочивають тут цілими сім’ями.

РусскийУкраїнська