Греція

Греція

Країна дивовижної краси, де яскраве сонце зігріває жителів практично цілий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки та аромат міцної кави.
Єгипет

Єгипет

Велика кількість розваг тут вражає різноманітністю - можна поєднувати розслабляючий пляжний відпочинок з подорожами до історичних місць.
Індія

Індія

Батьківщина буддизму та індуїзму - закохує в себе мандрівників, що прагнуть неймовірних відкриттів, своїм феєрверком фарб і ароматів.
Іспанія

Іспанія

Тут чарівним здається все: яскраві вбрання іспанок, неповторна архітектура, смачні місцеві страви, які оцінить навіть завзятий гурман!
Мальдіви

Мальдіви

Тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ, хороші готелі і високий рівень сервісу. Місце, де все спонукає до блаженства.
ОАЕ

ОАЕ

Розпечена пустеля межує з суперсучасними мегаполісами, які знаходяться в безпосередній близькості від стародавніх руїн.
Таїланд

Таїланд

Таїланд підлаштовується під смаки і очікування кожного: хтось знайде спокійний відпочинок в оточенні фантастичних пейзажів і храмів.
Туреччина

Туреччина

Це дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, покриті сосновими лісами, яскраве сонце, а також ласкаве і тепле море.
Шрі-Ланка

Шрі-Ланка

Відома національними парками і пам'ятниками буддизму. Все це поєднується з комфортабельність і високим рівнем обслуговування.
РусскийУкраїнська