Bangkok Cover Photo

Найзатишніші парки Бангкока 

Більшість з цих рекреаційних територій організовано в традиційному тайському стилі. Парк в Бангкоку — це обов’язково ставок в оточенні тропічних дерев, містки, альтанки та інші малі архітектурні форми. Однак вони не є типовими майданчиками, в кожному з них є якась особливість. Завдяки цьому ви без зусиль знайдете для себе найбільш симпатичний і улюблений парк Бангкока.

👉 Парк Люмпіні


✔ Відправитися в цей парк, все одно що ступити в інший світ: гарячі, задимлені бетонні джунглі столиці змінюються пишними газонами, спокійним озером, сімейними пікніками, бігунами, велосипедистами і посмішками з усіх боків.
✔ Звичайно, задушливе повітря Бангкока все ще відчувається: в кінці кінців, парк розташований на околиці одного з найжвавіших ділових районів, біля безлічі висотних комплексів. І все ж Люмпіні можна назвати дуже чистим і зеленим парком.
✔ У парку більш людно, коли сонце стоїть низько: в ранні ранкові і вечірні години. По периметру парк оточений велосипедними доріжками, а на зовнішніх спортмайданчиках можна безкоштовно зайнятися фітнесом.

👉 Парк Бенджазірі


✔ Цей маленький затишний парк розташований в самому центрі Сукхумвіта. Навколо центрального озера — зелені галявини, а розлогі листяні дерева гостинно запрошують відпочити в тіні від невблаганного сонця Бангкока.
✔ Не дивлячись на постійний шум і гамір груп, що виконують напружені тренування на траві або бігають по доріжках, парку Бенджазірі нез’ясовним чином вдається підтримувати спокій.
✔ Навіть в оточенні циркачів, які практикують свої навички, Ви можете відмовитися від фізичних навантажень і замість цього відпочити на лавці з улюбленою книгою.

👉 Парк Бенджакіті


✔ Величезний зелений парк Бенджакіті знаходиться всього в декількох кроках від одного з найжвавіших транспортних вузлів Бангкока. Через його розміри тут панує постійне відчуття спокою, особливо на величезному озері, засіяному гребними човнами.
✔ Бенджакіті встановлює свій власний порядок, який приносить довгоочікуване звільнення від хаосу і шуму міста, чиї хмарочоси одним оком дивляться в дзеркальні води озера.
✔ Навіть доріжки тут розділені так, щоб і піші, і велосипедні прогулянки дарували спокійний тур по парку.

👉Острів Банг Кра Чау


✔ Якщо Вам не вистачає ковтка свіжого повітря — вирушайте в Банг Кра Чау. Тут великий простір лісів, мангрових заростей і садів, де сигнали моторикш змінюються щебетанням птахів.
✔ Є багато організованих велосипедних турів, які проведуть Вас з міста в Банг Кра Чау. Якщо Ви досить добре знаєте Бангкок, туди можна відправитися в поодинці на громадському транспорті.
✔ Всього в декількох хвилинах на човні через річку Чау Прайя з відправленням з порту Клонг Тієї розташований Банг Кра Чау, зелені легені Бангкока. Приїжджайте туди на вихідних і відвідайте плавучий ринок на річці.

👉 Парк Чатулак


✔ Цей оазис тропічних дерев, химерних водойм і відкритих газонів, ймовірно, другий за популярністю парк Бангкока, наступний прямо за улюбленим всіма Люмпіні в центрі Сатхорна. Більшість тайців не любить спеку, тому вирушайте в парк до настання сутінків, і він весь буде в вашому розпорядженні.
✔ Після заходу сонця фанати фітнесу, сім’ї та торговці їжею оживляють Чатучак своєю присутністю: він стає більш гучним. А на вихідних лавки парку заповнюють втомлені відвідувачі довколишнього ринку Чатучак, які шукають коротку передишку.

👉6. Будинок-музей Кукріта

✔ Унікальний затишний оазис в самому центрі Сатхорна, Бангкока еквівалентої Уолл-стріт. Приголомшливий ансамбль з 5 будівель тикового дерева, побудованих в традиційному древньому тайському стилі, оточений спокійним ставком і соковитими зеленими садами. Це ідеальний вибір для швидкого втечі від напруженого вуличного руху і гнітючого полуденної спеки Бангкока.
✔ П’ять будинків на території комплексу не тільки служать місцем усамітнення, а й у своєму розпорядженні безліч експонатів та інсталяцій, відкритих для туристів. Вони пропонують зазирнути в захоплюючу історію життя покійного Прамота Кукріта, відомого письменника, поета і художника Таїланду.

👉 Будинок Джима Томпсона


✔ Прямо в центрі Бангкока Ви можете увійти в світ харизматичного і таємничого Джима Томпсона, Шовкового короля. Дізнайтеся, як він відродив вмираюче мистецтво виробництва шовку в країні, звичаїв якої не знав, і як він раптово зник в Малайзії.
✔ Гіди проведуть Вас по всесвітньо відомому Будинку Джима Томпсона, чиї елегантні пов’язані між собою традиційні тайські будівлі, побудовані в стилі стародавньої Аюттхая, самі по собі є витвором мистецтва.
✔ Музей стоїть на половині акра землі, оточеної густою, пишною зеленню. Його відвідування можна порівняти з подорожжю назад в минуле.

РусскийУкраїнська