Marmaris Beach

Мармарис: що потрібно знати перед придбанням туру

✔ Кому підійде
Мармарис — місто, розташоване на Егейському узбережжі, вважається самим «європейським» в Туреччині. Путівки в Мармарис підходять для сімейного відпочинку з дітьми: курорт знаходиться в закритій бухті, море спокійне, вода відмінно тримає на поверхні і вхід з пляжу пологий, що забезпечує безпеку. Також він славиться бурхливим нічним життям, тому тут дуже багато молоді.

✔ Клімат
Тут він ідеальний: спокійне море — оскільки курорт розташований в закритій бухті, відгородженій від відкритого моря островом і півостровом, хвиль тут майже ніколи не буває, вода добре «тримає» і тому курорт підходить тим, хто не дуже добре плаває — в тому числі дітям. Найспекотніші місяці в Мармарисі — липень і серпень. Вересень відмінно підходить для відвідування: море ще тепле, а ціни на тури знижуються.

Мармарис

✔ Активний відпочинок
Водні лижі, віндсерфінг, вітрильний спорт і парасейлінг розбавлять пляжний відпочинок. В околицях міста є екстремальні екскурсії: джип-сафарі, квад-сафарі, баггі-сафарі, а також рафтинг по річці Даламан. Поціновувачам дайвінгу є з чого вибрати бухту для занурення: в околицях Мармаріса близько 52 місць для вивчення красот підводного світу!

Джип-сафарі

✔ Екскурсії з Мармаріса
Звідси організовується безліч екскурсій: до так званого острова Клеопатри (о. Седир), руїн стародавнього міста Кедраі і знаменитому пляжу Клеопатри; до Памуккале з його 17 геотермальними джерелами, внесеними до Списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; древньому місту Ефес і черепашачим острову Дальян. Тут дуже багато програм на будь-який смак!

✔ Розваги в Мармарисі
Неспішна прогулянка по чотирикілометровій набережній — улюблена розвага туристів! Тут красива затока, мальовничі гори, пальми, соковита зелень, різнокольорові будівлі в різних стилях — все навколо радує погляд. Для любителів нічного життя і дискотек до ранку є вулиця барів (Bar Street), де зосереджені всі розважальні заклади.

РусскийУкраїнська