Beach Beautiful Enjoying 601168

Куди поїхати в липні 2019-го?

Пропонуємо найцікавіші напрямки для літнього відпочинку в липні 2019 року!

Чорногорія


У багатьох Чорногорія асоціюється з не самим розкішним і приємним відпочинком, адже це була країна з безвізовим режимом, яка тільки-тільки приєдналася до ЄС. Але насправді Чорногорія давно перестала бути аналогом Анталії і привертає увагу сімей, які шукають місце для спокійної і комфортної відпустки.
Де відпочивати: в Которі. Которська бухта, обрамлена горами і середньовічними стінами, — правильний пункт призначення для тих, хто хоче цього літа просто валятися з книжкою, гуляти по набережній і пити вино (воно в Чорногорії і Хорватії відмінне). Дістатися до Котора можна від аеропорту Тівата — він всього лише в восьми кілометрах від бухти.

Хорватія


Після того як всі дізналися, що в Дубровнику знімали «Гру престолів» (саме там знаходиться Королівська Гавань), Хорватія стала в рази популярнішою. Тому якщо Ви теж прагнете побувати на місці зйомок і подивитися на середньовічне місто (фортеця в центрі Дубровника дійсно вражає), вирушайте на південь країни.
Де відпочивати: в Кварнері. Але якщо Ви, навпаки, шукаєте усамітнення, то придивіться до міста з символічною назвою Опатія в регіоні Кварнер. Вас чекають хвойні дерева, розкішні вілли, красиві скелі. Коли зовсім стомитеся від такого спокійного відпочинку, беріть машину напрокат і їдьте до Венеції — якщо виїхати рано вранці і повернутися пізно вночі, можна впоратися одним днем.

Кіпр

Кіпр одне з найпопулярніших туристичних напрямів серед українців і їх вибір складно не зрозуміти: низькі ціни, хороша екологія, Середземне море, вино, фрукти і маленькі відстані, за рахунок чого за одну двотижневу відпустку можна об’їхати всю країну.
Де відпочивати: все залежить від Ваших бажань. Якщо Вам потрібні тусовки і вечірки, то Айя-Напа. Якщо хочете і шопінг, і пляжі, і бари, то Лімасол. Якщо виключно спокійний пляжний відпочинок, то Протарас.

Греція

В останні роки Греція стає все дорожче і дорожче, тому, хоч і залишається затребуваним в українців курортом, переходить з рангу доступного курорту в елітний. Але якщо Ви справжній цінитель Егейського моря, оливок, сиру фета, античної культури і розпивання узо, то вибір очевидний.
Де відпочивати: в Санторіні. Вважаєте нас нудними, але ми все одно залишаємося в першу чергу фанатами цього архіпелагу в Греції. Казкова архітектура, комфортні пляжі і публіка, що складається з аристократів і селебріті.

Італія

Можна скільки завгодно говорити про те, куди поїхати в липні за кордон, і все одно відправитися в Італію. На щастя, пляжі можна знайти майже в кожному регіоні країни і на будь-який смак. Головне, що до них завжди додаються італійська гостинність, джелато, просекко, буррата, полуниця і Парма.
Де відпочивати: в Кампанії. Наш план такий: прилітаєте в Рим, берете автомобіль напрокат і їдете вниз в Калабрію, затримавшись в Кампанії, щоб погуляти в національному парку Чіленто-і-Валло-ді-Діано і позасмагати на пляжах між Неаполем і Салерно.

РусскийУкраїнська