Hc0zJQs 2ek

Кращі напрямки для відпочинку з дітьми літом

Літо — це самий пік періоду відпусток і канікул. Це не тільки самий жаркий період, а й найдорожчий. Саме на літо припадає найбільший попит на туристичні путівки, авіаквитки, бронювання готелів і апартаментів. Ми підготували огляд країн і курортів, куди найкраще поїхати літом — на море з дітьми.

💚 Болгарія

Албена

Ідеальний пляжний сімейний напрямок! Близько летіти, немає виснажливої ​​спеки, піщані пляжі з пологим заходом, зручним для діток. Ще тут безпечно, недорого, кухня, близька до нашої, і немає акліматизації. Для відпочинку з дітьми найкраще вибрати Албену, Обзор або курорт Святого Костянтина і Олени.

💙 Туреччина

Аланія

Традиційний і улюблений багатьма маршрут пляжного відпочинку. Візу оформляти не потрібно, на території готелів є все для відпочинку з дітьми (водні гірки, аніматори, дитячі клуби, харчування по системі «Все включено» з багатим вибором страв). Сім’ї з дітьми найчастіше вибирають Аланію, Сіде, Белек ─ на цих курортах піщані пляжі з пологим заходом.

💜 Греція

Родос

Греція добре підходить для активного і культурно-пізнавального відпочинку з дітьми. Малюки будуть із задоволенням борсатися в теплій воді, а школярі зможуть побувати на цікавих екскурсіях і побачити пам’ятники античної культури, про які чули з грецьких міфів. Ще Греція славиться приголомшливою кухнею! Для сімейного відпочинку часто вибирають Родос, Халкідікі (Ситонія і Кассандра), Крит (Георгіуполіс, Малія, Сталида, Балі), Корфу.

🧡 Чорногорія

острів Святий Стефан

Ще один прекрасний варіант для спокійного відпочинку з дітьми! Летіти 2-3 години, бюджетно, не потрібна віза, дуже красива природа. Захід в море пологий, влітку тут панує сухий нежаркий клімат, до якого діти швидко адаптуються. Єдиний мінус ─ різні зручності для малюків присутні тільки в готелях високого цінового рівня. Сім’ї з дітьми зазвичай вибирають Бечічі і острів Святий Стефан, що знаходяться неподалік від Будви.

💗 Іспанія

В Іспанії теплий, досить м’який клімат, відмінний сервіс, є багато розваг для дітей (серед яких знаменитий на весь світ парк розваг Порт Авентура). Однак тури в Іспанію дорожче, ніж в вищевказані країни, і переліт довше. Для відпочинку з дітьми часто вибирають материкові Коста Дорада і Коста Брава або острів Тенеріфе.

Кіпр

Протарас

Для сімейного відпочинку з дитиною найпопулярніший курорт ─ Протарас: тут спокійно, неглибоке море і піщані пляжі.

РусскийУкраїнська