Odeon Of Herodes Atticus Athens

Грецький Мегатур

Греція так і манить віковою історією, античною міфологією, легендами і непідробною красою. Душа мандрівника, що живе всередині Вас, рветься підкорювати нові горизонти? Гайда з нами! Автобусний тур в Грецію — це те, що Вам потрібно. Дев’ять незабутніх днів, буря емоцій, приємні враження і ще одна мрія, втілена в реальність — це і є наш Мегатур!

ДЕНЬ 1
9:00 — виїзд з Одеси (Італійський бульвар, 6). Уточнюйте з приводу можливості посадки у Вашому місті за маршрутом автобуса.

ДЕНЬ 2
Оглядова екскурсія по Салонікам. Ми побачимо Білу Вежу — символ міста, Храм Святого Димитрія Солунського, дізнаємося перекази про чудеса, що сталися в цій церкві, відвідаємо Ротонду, побудовану в якості храму, присвяченого спершу Зевсу, а пізніше — Святим Небесним безтілесним Силам — архангелам.

Прибуття в Пієрію — курорт на березі Егейського моря, розташованого біля підніжжя гори Олімп. Широка піщана берегова лінія є однією з найчистіших у світі! Заселення. Вільний час та відпочинок на морі. Ночівля в Пієрії.

ДЕНЬ 3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каламбака.

Екскурсія на Метеори (25 EUR / 15 EUR + вхідний квиток.) до одного з найбільших монастирських комплексів в Греції, розташованому на скелях! Під час цієї екскурсії ми зможемо насолодитись неймовірно красивим видом на Фессалійську рівнину і дізнаємося легенду створення цих монастирів!

Переїзд в Лутракі. Пізніше заселення в готель. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 4
Сніданок.

Екскурсія «Антична п’ятірка» (50 EUR / 40 EUR + вхідний квиток) Під час якої ми відвідаємо Мікени — стародавнє місто на Пелопоннесі, театр Епідавра — найдавніший театр на нашій планеті, святилище Асклепія — найзнаменитіше в античності, Нафпліон — чарівне містечко з мальовничою набережною, а також Коринфський канал — найвужчий канал в світі. Після огляду цих пам’яток вражень у Вас залишиться неймовірне безліч!

Повернення в Лутракі. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 5
Сніданок.

Екскурсія по Афінам і до Акрополя «Верхнє місто» (20 EUR / 15 EUR + вхідний квиток) — ми побачимо такі легендарні місця, як Храм Зевса Олімпійського, будівлю Парламенту і інші чудові архітектурні ансамблі. В продовження піднімемося до Акрополя, де знаходяться знамениті храми — Парфенон і Пропілеї, звідки відкривається прекрасний вид на кам’яні амфітеатри Діоніса.

Екскурсія «На край світу» на мис Суніон і до озера Вуліагмені (25 EUR / 20 EUR + вхідний квиток) — відчуємо на собі цілющі властивості цього озера, зустрінемо неймовірно красивий захід і помилуємося храмом Посейдона. Кажуть, в цих місцях найкрасивіші заходи на планеті.

Повернення в Лутракі. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 6
Сніданок.

Екскурсія «Великі горизонти» (20 EUR / 15 EUR + вхідний квиток). Під час цієї екскурсії ми відвідаємо Монастир Св. Потапа — місце з найсильнішою енергетикою і приголомшливим видом з оглядового майданчика, а потім вирушимо на мальовниче Блакитне озеро на мис Мелагаві до знаменитого Маяку, звідки побачимо руїни Храму Гери, дружини Зевса.

Повернення в Лутракі і ніч в готелі.

ДЕНЬ 7
Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія «До центру Землі» (25 EUR / 20 EUR + вхідний квиток), Під час якої ми побуваємо в стародавньому місті Дельфи і помилуємося неймовірним видом на оливкові гаї у гори Парнас, побачимо Кастальське джерело — священне поетичне місце.

Пізніше ми зупинимося на фото-паузу біля пам’ятника 300 спартанців біля Фермопільської ущелини, де проходила знаменита битва грецьких воїнів з персами.

Переїзд в Пієрію. Пізніше заселення. Ночівля в готелі.

ДЕНЬ 8
Сніданок. Виселення з готелю. Нічний переїзд в Україну.

ДЕНЬ 9
Прибуття в Одесу після обіду.

 

РусскийУкраїнська