View St Stephans Cathedral Vienna Austria Shutterstock 448349608 1024×683

9 речей, які потрібно зробити у Відні

Відень — це місто-музика, місто-свято, місто-епоха. Саме звідси династія Габсбургів колись керувала імперією в півсвіту, тут творили знамениті композитори, художники і архітектори. Таку спадщину не так вже просто ігнорувати, і це підтвердить кожен, хто коли-небудь бував у Відні. Пропонуємо Вам зробити захоплюючу прогулянку по чарівному та величному Відні.

🔹 Помилуватися Віднем з висоти собору Святого Стефана

Прекрасний готичний собор, символ Відня. Загляньте всередину, щоб помилуватися розкішним оздобленням і послухати органний концерт. Нагорі собору оглядовий майданчик, з якого відкривається один з найкращих видів на стару частину Відня.

🔹 Побувати в найстарішому зоопарку в світі

Зоопарк знаходиться на території чудового палацово-паркового ансамблю в Шенбрунні. Зоопарк заснований ще в 1752 році імператором Францом I. Вольєри імітують реальне середовище проживання тварин. До речі, в 2010 році зоопарк Шенбрунна був визнаний кращим в Європі.

🔹 Відвідати парк атракціонів Пратер


Тут знаходиться найстаріше оглядове колесо в світі, побудоване в 1897 році. Крім колеса в Пратері є різні атракціони для дітей і дорослих: ланцюгова карусель висотою 117 метрів, закриті американські гірки і т.д.

🔹 Проїхатися на кораблику по Дунаю

З квітня по жовтень можна досліджувати Відень з води. Детальну інформацію по річковим прогулянкам шукайте на сайті Дунайського пароплавства. Також з Відня можна доплисти до Братислави, столиці Словаччини, за 95-105 хвилин.

🔹 Заглянути в Музейний квартал


Колишні королівські стайні, перероблені в сучасні виставкові зали. У комплексі представлені різні види мистецтва (дизайн, кіно, фотографія, образотворче мистецтво і т.д.), магазинчики з красивими штучками і кафе. Відвідайте Leopold Museum, в якому найбільше зібрання робіт Шиле (42 картини).

🔹 Побувати в Бельведері


Розкішний палацовий комплекс у стилі бароко, побудований для принца Євгенія Савойського. Складається з архітектурного ансамблю і прекрасного парку. У Верхньому Бельведері знаходиться чудова колекція картин австрійських художників (в тому числі знаменитий «Поцілунок» Клімта), а також французькі імпресіоністи. Щоб оглянути чудові інтер’єри палацу, вирушайте в Нижній Бельведер.

🔹 Сфотографуватися біля будинку Хундертвассера


Цей шедевр оцінять всі любителі незвичайного. Будинок різнокольоровий, у нього немає гострих кутів і прямих ліній, зате є безладно розташовані вікна. Нагадує будови Гауді в Барселоні.

🔹 Спробувати шоколадний торт Захер


Вважається, що найсмачніший в світі торт готується в кав’ярні Sacher при однойменному готелі (це прямо за Віденською оперою). До цього шоколадного чуда обов’язково замовте чашку ароматної віденської кави. Поки заклад не атакували туристи, краще відвідувати його з ранку.

🔹 Відвідати Віденську оперу


Один з кращих оперних театрів у світі, всі партії в якому виконують без мікрофонів і тільки на мові оригіналу. Втім, кожен глядач може включати для себе субтитри.

РусскийУкраїнська