899731d6ad24a3118f51d5a79505becd

5 причин відвідати Марса-Алам

1. Завжди хороший відпочинок. Марса-Алам — це курорт, який може похвалитися новими сучасними готелями. Тому ніяких обшарпаних куточків — тільки затишні і красиві готелі на будь-який смак.

Hotel Royal Tulip Beach Resort 5*

2. Неймовірний кораловий риф. Ми перебрали всі прикметники, щоб в повному обсязі описати красу цього рифа, але слів все одно недостатньо. Кораловий риф Марса-Алам вважають найкрасивішим в Єгипті, ставлячи на друге місце після нього риф Дахаба, а на третє — Шарм-ель-Шейха.

3. Підводний світ? Підводний Всесвіт! Драйвери відзначають, що підводний світ Марса-Алам багатший навіть, ніж фауна знаменитого заповідника Рас-Мохаммед.

Підводний світ

4. Безліч розваг. Впевнені, що значну частину вашої подорожі Ви будете насолоджуватися спогляданням місцевої природи і релаксом, але в Марса-Аламі є ще багато цікавого. Наприклад, як вам ідея покататися на квадроциклі, поплавати з дельфінами або влаштувати незабутню морську прогулянку?

Мото-сафарі

5. Фантастичні місця. Коли будете в Марса-Аламі, не забудьте відвідати такі місця — Ваді-Хаммамат, де вас чекають просто космічні пейзажі, відомий храмовий комплекс Абу-Сімбел — тут потрібно не пропустити виставу «Звук і світло», від якого просто мурашки по шкірі, і заповідник Ваді-ель-Гімал, де можна зустріти газелей, верблюдів, гірських козлів і дивовижних птахів.

храмовий комплекс Абу-Сімбел

Ну що, готові до нових подорожей до Єгипту? ⠀
Тоді не зволікайте і вже зараз бронюйте тур в Марса-Алам!

РусскийУкраїнська